Vauhti-Raksu Näyttelykoirakilpailu, 1.1 – 31.12 2018 tulokset

1. Wiyodan Wahida Neeru —– pisteet: 64, näyttelyt: 3 + P3
(Chuba Tejakes Namahu Du Domaine De Toundra – Miracle Maker Infanta Ilona)

Wiyodan Wahida Neeru

Wiyodan Wahida Neeru

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Namgru’s Campo —– pisteet 63, näyttelyt: 3 + P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

3. Dar Shing Tsala —– pisteet: 60, näyttelyt: 3 + P3
(Lafahhs Lha Gyalo La Yin Jalo – Eshi Nam-Ceba Du Domaine De Toundra)

4. Wiyodan Waahid Mr Mm —– pisteet: 52, näyttelyt: 3 + P3
(Chuba Tejakes Namahu Du Domaine De Toundra – Miracle Maker Infanta Ilona)

4. Dar Shing Rabsimpa —– pisteet: 52, näyttelyt: 3 + P2
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Pantsa Lika)

6. Dar Shing Darla —– pisteet: 48, näyttelyt: 3 + P3
(Dar Shing Tara Natha – Dar Shing Canspo)

7. Namgru’s A Nan Da —– pisteet 46, näyttelyt 2 +P3
(Bao Dagpa Del Dharmapuri – Dar Shing Namgru)

8. Double Eye Ramses —– pisteet: 42, näyttelyt: 3 + P3
(Chenporewa Shu Saif – Chenporewa Isha Imandar To Double Eye)

8. Namgru’s Ba Dam —– pisteet: 42, näyttelyt 3 + P3
(Zelwoods Al Ser Sang-Po – Zeriida’s Sweet Amber)

10. Double Eye Qerry —– pisteet: 41, näyttelyt: 4
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

11. Double Eye Quutar —– pisteet: 32, näyttelyt: 3 + P2
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

11. Dar Shing Butsha —– pisteet: 32,näyttelyt 1 + P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Darla)

13. Dar Shing Stag —– pisteet: 31, näyttelyt: 4
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Zlaba)

14. Double Eye Quu-Ukko —– pisteet: 28, näyttelyt: 3 + P2
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

14. Namgru’s Chuntse —– pisteet 28, näyttelyt 3 +P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

16. Dar Shing Malag —– pisteet: 27, näyttelyt: 3
(Lafahhs Lha Gyalo La Yin Jalo – Dar Shing Darla)

17. Namgru’s Cherim —– pisteet 26, näyttelyt 2 +P2
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

18. Namgru’s Bu-Tang —– pisteet: 25, näyttelyt 2 + P3
(Zelwoods Al Ser Sang-Po – Zeriida’s Sweet Amber)

19. Rocky Grove´s Nothing Else Matters of Caru —– pisteet: 24, näyttelyt 1 + P3
(Icarus To Girls of Rocky Du Domaine De Toundra – Westgrove Higland Mist)

19. Dar Shing Zlaba —– pisteet: 24, näyttelyt: 2 + P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Pantsa Lika)

19. Dar Shing Tsampo —– pisteet: 24, näyttelyt: 1 + P3
(Lafahhs Lha Gyalo La Yin Jalo – Eshi Nam-Ceba Du Domaine De Toundra)

22. Namgru’s A Lig —– pisteet 22, näyttelyt 1 + P3
(Bao Dagpa Del Dharmapuri – Dar Shing Namgru)

22. Double Eye Quiskaus —– pisteet: 22, näyttelyt: 2 + P3
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

24. Dar Shing Hi-Ra —– pisteet: 20, Näyttelyt: 3
(Barnedi Erhard – Dar Shing Balla Chenpo)

25. Dar Shing Rama Gabur —– pisteet: 16, näyttelyt: 1 + P3
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Pantsa Lika)

25. Namgru’s Chenpo —– pisteet 16, näyttelyt 1 +P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

27. Dar Shing Ha-Re-Lon —– pisteet: 14, Näyttelyt: 2
(Barnedi Erhard – Dar Shing Balla Chenpo)

28. Namgru’s A Po —– pisteet: 12, näyttelyt: 2
(Bao Dagpa Del Dharmapuri – Dar Shing Namgru)

29. Dar Shing Samala —– pisteet: 11, näyttelyt: 2
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Zlaba

29. Dar Shing Lhamo —- pisteet: 11, näyttelyt: 2
(Dar Shing Butsha – Dar Shing Tsala)

31. Rocky Grove´s Cc Run To The Hills —– pisteet: 7, näyttelyt: 1
(Icarus To Girls Of Rocky Du Domaine De Toundra – Hanumila´s Chini Shova Shakya)

32. Dar Shing Sengemo —– pisteet: 4, näyttelyt: 3
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Zlaba)

33. Dar Shing Shakya —– pisteet: 2, näyttelyt: 1
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Zlaba)

33. Rocky Grove’s Dream Of Holy Diver —– pisteet: 2, näyttelyt: 1
(Royaldog’s Family Brug Long – Dream Chaser’s Cuddly Girl Of Rocky)

35. Rocky Grove´s Cc The Number Of The Beast —– pisteet: 1, näyttelyt: 1
(Icarus To Girls Of Rocky Du Domaine De Toundra – Hanumila´s Chini Shova Shakya)

Kilpailun säännöt.

Comments are closed.