Vauhti-Raksu Näyttelykoirakilpailu, 1.1 – 31.12 2019

UROKSET:

1. Owelan Ogodei At MM, pisteet: 55
KV 30.3.2019, Lahti: 14
ER 20.4.2019, Imatra: 12
KV 12.5.2019, Helsinki: 13
HeW 7.12.2019, Helsinki: 16

2. Owelan Olai Anda, pisteet: 54
KV 12.1.2019, Kajaani: 14
KV 24.3.2019, Turku: 17
Nord 9.11.2019, Jyväskylä 11
HeW 7.12.2019, Helsinki: 16

3. Wiyodan Waahid Mr MM, pisteet: 38
ER 20.4.2019, Imatra:5
Nord 21.4.2019, Imatra: 13
Nord 6.7.2019, Tuusula: 10
KV 1.9.2019, Riihimäki: 10

4. Dar Shing Pharag, pisteet: 33
RN 27.4.2019, Kankaanpää: 5
KV 10.11.2019, Jyväskylä: 12
HeW 7.12.2019, Helsinki: 4
V-19 8.12.2019, Helsinki: 12

5. Dar Shing Malag, pisteet: 23
KV 24.3.2019, Turku: 13
KR 8.6.2019, Alavus: 10

6. Rocky Grove’s Dream of Holy Diver, pisteet: 12
RN 15.9.2019, Muurame: 8
Nord 9.11.2019, Jyväskylä: 4

7. Dar Shing Lhatho Tori, pisteet: 11
RN 13.1.2019, Lahti: 2
RN 16.3.2019, Seinäjoki: 4
RN 18.5.2019, Äänekoski: 5

8. Namgru’s Fantom, pisteet: 10
KR 18.8.2019, Heinola: 2
KV 1.9.2019, Riihimäki: 6
RN 5.10.2019, Hämeenlinna: 2

9. Dar Shing Stag, pisteet: 9
RN 15.9.2019, Muurame: 2
KV 27.10.2019, Seinäjoki: 7

10. Owelan Racheng, Pisteet: 8
HeW 7.12.2019, Helsinki: 8

11. Rocky Grove’s Tribute To Master Of Puppets, pisteet: 5
KR 18.8.2019, Heinola: 1
RN 10.8.2019 Nokia: 3
RN 22.9.2019, Hyvinkää; 1

12. Namgru’s A-Po, pisteet: 1
RN 13.1.2019, Lahti: 1

NARTUT

1. Wiyodan Wahida Neeru, pisteet: 70
KV 24.3.2019, Turku: 17
KV 30.3.2019, Lahti: 19
HeW 7.12.2019, Helsinki: 16
V-19 8.12.2019, Helsinki: 18

2. Dar Shing Rabsimpa, pisteet: 54
RN 13.1.2019, Lahti: 11
KV 2.3.2019, Joensuu: 16
RN 15.9.2019, Muurame: 12
KV 20.7.2019, Kalajoki: 15

3. Namgru’s Ba-Dam, pisteet: 41
RN 13.1.2019, Lahti: 9
KV 2.3.2019, Joensuu: 12
Nord 3.3.2019, Joensuu: 9
KR 18.8.2019, Heinola: 11

4. Namgru*s Campo, pisteet: 29
ER 20.4.2019, Imatra: 29

5. Namgru’s Chuntse, pisteet: 28
RN 13.1.2019, Lahti: 7
Nord 3.3.2019, Joensuu: 6
Nord 9.11.2019, Jyväskylä: 6
KV 10.11.2019, Jyväskylä: 9

6. Dar Shing Hi-Ra,Pisteet: 27
KV 24.3.2019, Turku: 2
KR 8.6.2019, Alavus: 11
Nord 9.11.2019, Jyväskylä: 9
V-19 8.12.2019, Helsinki: 5

7. Owelan Oronar, pisteet: 24
KV 19.1.2019, Turku: 1
Nord 7.9.2019, Helsinki: 8
KV 27.10.2019, Seinäjoki: 15

8. Dar Shing Darla, pisteet: 21
KV 24.3.2019, Turku: 9
KR 8.6.2019, Alavus: 8
RN 15.9.2019, Muurame: 4

9. Rocky Grove’s Dream Of November Rain, pisteet: 19
KV 30.3.2019, Lahti: 7
Nord 4.5.2019, Tampere: 2
RN 15.9.2019, Muurame: 10

10. Namgru’s Chenpo, pisteet: 17
RN 16.3.2019, Seinäjoki: 6
KV 27.7.2019, Pori: 11

10. Dar Shing Pantsa Lika, pisteet: 15
KV 24.3.2019, Turku: 13
RN 15.9.2019, Muurame: 2

12. Dar Shing Zlaba, pisteet: 11
KV 2.3.2019, Joensuu: 1
RN 8.6.2019, Hämeenlinna: 5
KV 20.7.2019, Kalajoki: 2
KV 27.10.2019, Seinäjoki: 3

13. Dar Shing Lhamo, pisteet: 8
Nord 21.4.2019, Imatra: 8

14. Dar Shing Tsala, pisteet: 6
RN 15.9.2019, Muurame: 6

15.Rocky Grove’s Nothing Else Matters Of Caru, pisteet: 4
RN 10.8.2019 Nokia: 4

16. Owelan Ramoche, Pisteet: 3
KV 10.11.2019, Jyväskylä: 1
HeW 7.12.2019, Helsinki: 1
V-19 8.12.2019, Helsinki: 1

17. Namgru’s Foxy, Pisteet: 2
KV 30.3.2019, Lahti: 2

18.Rocky Grove’s Tribute To Dream No More, pisteet: 1
RN 10.8.2019 Nokia: 1

KASVATTAJAT

1. Owelan, pisteet: 141
Owelan Ogodei At MM 55
Owelan Olai Anda 54
Owelan Oronar 24
Owelan Racheng 8

2. Dar Shing, pisteet: 137
Dar Shing Rabsimpa 54
Dar Shing Malag 23
Dar Shing Hi-Ra 27
Dar Shing Pharag 33

3. Namgru’s, pisteet: 115
Namgru’s Ba-Dam 41
Namgru’s Campo 29
Namgru’s Chuntse 28
Namgru’s Chenpo 17

4. Wiyodan, pisteet: 111
Wiyodan Wahida Neeru 70
Wiyodan Waahid Mr. MM 38
Wiyodan 2
Wiyodan 1

5. Rocky Grove’s, pisteet: 40
Rocky Grove’s Dream Of November Rain 19
Rocky Grove’s Dream of Holy Diver 12
Rocky Grove’s Nothing Else Matters Of Caru 4
Rocky Grove’s Tribute To Master Of Puppets 5

Kilpailun säännöt.

Comments are closed.