Vauhti-Raksu Näyttelykoirakilpailu, 1.1 – 31.12 2019

UROKSET:

1. Owelan Ogodei At MM, pisteet:49
KV 30.3.2019, Lahti: 14
ER 20.4.2019, Imatra: 12
KV 12.5.2019, Helsinki: 13
KR 30.6.2019, Raasepori 10

2. Owelan Olai Anda, pisteet: 38
KV 12.1.2019, Kajaani: 14
KV 19.1.2019, Turku: 1
RN 16.3.2019, Seinäjoki: 6
KV 24.3.2019, Turku: 17

2. Wiyodan Waahid Mr MM, pisteet: 38
ER 20.4.2019, Imatra:5
Nord 21.4.2019, Imatra: 13
Nord 6.7.2019, Tuusula: 10
KV 1.9.2019, Riihimäki: 10

4. Dar Shing Malag, pisteet: 23
KV 24.3.2019, Turku: 13
KR 8.6.2019, Alavus: 10

5. Dar Shing Lhatho Tori, pisteet: 11
RN 13.1.2019, Lahti: 2
RN 16.3.2019, Seinäjoki: 4
RN 18.5.2019, Äänekoski: 5

6. Namgru’s Fantom, pisteet: 10
KR 18.8.2019, Heinola: 2
KV 1.9.2019, Riihimäki: 6
RN 5.10.2019, Hämeenlinna: 2

7. Rocky Grove’s Dream of Holy Diver, pisteet: 8
RN 15.9.2019, Muurame: 8

8. Dar Shing Pharag, pisteet: 6
RN 27.4.2019, Kankaanpää: 5
KR 7.7.2019, Orivesi: 1

9. Rocky Grove’s Tribute To Master Of Puppets, pisteet: 5
KR 18.8.2019, Heinola: 1
RN 10.8.2019 Nokia: 3
RN 22.9.2019, Hyvinkää; 1

10. Dar Shing Stag, pisteet: 2
RN 15.9.2019, Muurame: 2

11. Namgru’s A-Po, pisteet: 1
RN 13.1.2019, Lahti: 1

NARTUT

1. Wiyodan Wahida Neeru, pisteet: 66
KV 12.1.2019, Kajaani: 15
KV 24.3.2019, Turku: 17
KV 30.3.2019, Lahti: 19
KV 27.7.2019, Pori: 15

2. Dar Shing Rabsimpa, pisteet: 54
RN 13.1.2019, Lahti: 11
KV 2.3.2019, Joensuu: 16
RN 15.9.2019, Muurame: 12
KV 20.7.2019, Kalajoki: 15

3. Namgru’s Ba-Dam, pisteet: 41
RN 13.1.2019, Lahti: 9
KV 2.3.2019, Joensuu: 12
Nord 3.3.2019, Joensuu: 9
KR 18.8.2019, Heinola: 11

4. Namgru*s Campo, pisteet: 29
ER 20.4.2019, Imatra: 29

5. Dar Shing Darla, pisteet: 21
KV 24.3.2019, Turku: 9
KR 8.6.2019, Alavus: 8
RN 15.9.2019, Muurame: 4

6. Rocky Grove’s Dream Of November Rain, pisteet: 19
KV 30.3.2019, Lahti: 7
Nord 4.5.2019, Tampere: 2
RN 15.9.2019, Muurame: 10

7. Namgru’s Chenpo, pisteet: 17
RN 16.3.2019, Seinäjoki: 6
KV 27.7.2019, Pori: 11

8. Namgru’s Chuntse, pisteet: 15
RN 13.1.2019, Lahti: 7
KV 19.1.2019, Turku: 1
Nord 3.3.2019, Joensuu: 6
KR, 15.9.2019, Porvoo: 1

8. Dar Shing Pantsa Lika, pisteet: 15
KV 24.3.2019, Turku: 13
RN 15.9.2019, Muurame: 2

10. Dar Shing Hi-Ra,Pisteet: 13
KV 24.3.2019, Turku: 2
KR 8.6.2019, Alavus: 11

11. Dar Shing Zlaba, pisteet: 9
RN 13.1.2019, Lahti: 1
KV 2.3.2019, Joensuu: 1
RN 8.6.2019, Hämeenlinna: 5
KV 20.7.2019, Kalajoki: 2

11. Owelan Oronar, pisteet: 9
KV 19.1.2019, Turku: 1
Nord 7.9.2019, Helsinki: 8

13. Dar Shing Lhamo, pisteet: 8
Nord 21.4.2019, Imatra: 8

14. Dar Shing Tsala, pisteet: 6
RN 15.9.2019, Muurame: 6

15.Rocky Grove’s Nothing Else Matters Of Caru, pisteet: 4
RN 10.8.2019 Nokia: 4

16 Namgru’s Foxy, Pisteet: 2
KV 30.3.2019, Lahti: 2

17.Rocky Grove’s Tribute To Dream No More, pisteet: 1
RN 10.8.2019 Nokia: 1

KASVATTAJAT

1. Dar Shing, pisteet: 113
Dar Shing Rabsimpa 54
Dar Shing Malag 23
Dar Shing Darla 21
Dar Shing Pantsa Lika 15

2. Wiyodan, pisteet: 107
Wiyodan Wahida Neeru 66
Wiyodan Waahid Mr. MM 38
Wiyodan 2
Wiyodan 1

3. Namgru’s, pisteet: 102
Namgru’s Ba-Dam 41
Namgru’s Campo 29
Namgru’s Chuntse 15
Namgru’s Chenpo 17

4. Owelan, pisteet: 97
Owelan Ogodei At MM 49
Owelan Olai Anda 38
Owelan Oronar 9
Owelan 1

5. Rocky Grove’s, pisteet: 36
Rocky Grove’s Dream Of November Rain 19
Rocky Grove’s Dream of Holy Diver 8
Rocky Grove’s Nothing Else Matters Of Caru 4
Rocky Grove’s Tribute To Master Of Puppets 5

Kilpailun säännöt.

Comments are closed.