Vauhti-Raksu Näyttelykoirakilpailu, 1.1 – 31.12 2018

1. Wiyodan Wahida Neeru —– pisteet: 64, näyttelyt: 3 + P3
(Chuba Tejakes Namahu Du Domaine De Toundra – Miracle Maker Infanta Ilona)

Wiyodan Wahida Neeru

Wiyodan Wahida Neeru

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Namgru’s Campo —– pisteet 63, näyttelyt: 3 + P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

3. Dar Shing Tsala —– pisteet: 55, näyttelyt: 3 + P3
(Lafahhs Lha Gyalo La Yin Jalo – Eshi Nam-Ceba Du Domaine De Toundra)

4. Wiyodan Waahid Mr Mm —– pisteet: 52, näyttelyt: 3 + P3
(Chuba Tejakes Namahu Du Domaine De Toundra – Miracle Maker Infanta Ilona)

4. Dar Shing Rabsimpa —– pisteet: 52, näyttelyt: 3 + P2
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Pantsa Lika)

6. Dar Shing Darla —– pisteet: 45, näyttelyt: 3 + P3
(Dar Shing Tara Natha – Dar Shing Canspo)

7. Double Eye Ramses —– pisteet: 42, näyttelyt: 3 + P3
(Chenporewa Shu Saif – Chenporewa Isha Imandar To Double Eye)

7. Namgru’s Ba Dam —– pisteet: 42, näyttelyt 3 + P3
(Zelwoods Al Ser Sang-Po – Zeriida’s Sweet Amber)

9. Dar Shing Butsha —– pisteet: 32,näyttelyt 1 + P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Darla)

10. Double Eye Quu-Ukko —– pisteet: 28, näyttelyt: 3
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

11. Dar Shing Malag —– pisteet: 27, näyttelyt: 3
(Lafahhs Lha Gyalo La Yin Jalo – Dar Shing Darla)

12. Namgru’s Cherim —– pisteet 26, näyttelyt 2 +P2
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

12. Namgru’s Chuntse —– pisteet 26, näyttelyt 3 +P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

14. Namgru’s Bu-Tang —– pisteet: 25, näyttelyt 2 + P3
(Zelwoods Al Ser Sang-Po – Zeriida’s Sweet Amber)

14. Rocky Grove´s Nothing Else Matters of Caru —– pisteet: 24, näyttelyt 1 + P3
(Icarus To Girls of Rocky Du Domaine De Toundra – Westgrove Higland Mist)

14. Dar Shing Zlaba —– pisteet: 24, näyttelyt: 2 + P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Pantsa Lika)

14. Dar Shing Tsampo —– pisteet: 24, näyttelyt: 1 + P3
(Lafahhs Lha Gyalo La Yin Jalo – Eshi Nam-Ceba Du Domaine De Toundra)

14. Double Eye Quutar —– pisteet: 24, näyttelyt: 4
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

19. Double Eye Qerry —– pisteet: 23, näyttelyt: 4
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

20. Namgru’s A Lig —– pisteet 22, näyttelyt 1 + P3
(Bao Dagpa Del Dharmapuri – Dar Shing Namgru)

21. Namgru’s A Nan Da —– pisteet 17, näyttelyt 2 +P3
(Bao Dagpa Del Dharmapuri – Dar Shing Namgru)

22. Dar Shing Rama Gabur —– pisteet: 16, näyttelyt: 1 + P3
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Pantsa Lika)

22. Namgru’s Chenpo —– pisteet 16, näyttelyt 1 +P3
(Tseepo Dom-Dong – Dar Shing Namgru)

22. Dar Shing Stag —– pisteet: 16, näyttelyt: 3
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Zlaba)

25. Namgru’s A Po —– pisteet 12, näyttelyt 2
(Bao Dagpa Del Dharmapuri – Dar Shing Namgru)

25. Dar Shing Hi-Ra 12, Näyttelyt 1
CBarnedi Erhard – Dar Shing Balla Chenpo)

27. Dar Shing Lhamo —- pisteet: 11, näyttelyt: 2
(Dar Shing Butsha – Dar Shing Tsala)

28. Rocky Grove´s Cc Run To The Hills —– pisteet: 7, näyttelyt: 1
(Icarus To Girls Of Rocky Du Domaine De Toundra – Hanumila´s Chini Shova Shakya)

28. Double Eye Quiskaus —– pisteet: 7, näyttelyt: 2
(Chenporewa Shu Saif – Double Eye Orange)

30. Dar Shing Sengemo —– pisteet: 4, näyttelyt: 3
(Isho Lek Du Domaine De Toundra – Dar Shing Zlaba)

31. Rocky Grove´s Cc The Number Of The Beast —– pisteet: 1, näyttelyt: 1
(Icarus To Girls Of Rocky Du Domaine De Toundra – Hanumila´s Chini Shova Shakya)

 

Näyttely- & pistejakauma, 1.1 – 31.12 2018.
Kilpailun säännöt.

Comments are closed.